10 بازی پر فروش این هفته انگلستان مشخص شد

10 بازی پر فروش این هفته انگلستان مشخص شد

10 بازی پر فروش این هفته انگلستان مشخص شد

لیست بازی های پر فروش این هفته انگلستان منتشر شد و بازی Dishonored 2 در اولین هفته عرضه خود توانست جایگاه چهارم لیستی که در آن بازی Call of Duty: Infinite Warfare و FIFA 17  برای کسب رتبه نخست با یکدیگر به رقابت پرداخته اند را به خود اختصاص دهد .

با بررسی میزان فروش بازی ها می توان مشاهده کرد که بازی Dishonored 2 نسبت به نسخه اصلی این بازی با کاهش 38 درصدی فروش در هفته اول مواجه شده است و این بازی ، تنها بازی جدید این هفته جدول پر فروش ترین بازی های انگلستان منتهی به 12 نوامبر می باشد.

میزان فروش بازی FIFA 17 نیز هفته به هفته بهتر شده و این بازی توانسته  جایگاه دوم را از بازی Battlefield 1 بگیرد. بازی Battlefield 1 نیز با یک پله سقوط در رتبه سوم قرار گرفته است. پس از بازی Dishonored 2 که با توجه به مدت زمان کوتاه عرضه آن در رتبه چهارم قرار گرفته است ، بازی دیگر از شرکت بتسدا با نام Skyrim Special Edition در جایگاه پنجم قرار دارد.

به لطف تبلیغات صورت گرفته در هفته گذشته از دو بازی Overwatch و Lego Dimensions این دو بازی بار دیگر به جدول پر فروش ترین بازی های هفته بازگشته و توانسته اند به ترتیب رتبه های هفتم و نهم را کسب نمایند . لازم به ذکر است بازی Lego Dimensions پیش از این در جایگاه 28 قرار داشته است .

در ادامه می توانید لیست 10 بازی پر فروش این هفته انگلستان را مشاهده نمایید

  1. Call of Duty: Infinite Warfare
  2. FIFA 17
  3. Battlefield 1
  4. Dishonored 2
  5. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
  6. Forza Horizon 3
  7. Overwatch
  8. Titanfall 2
  9. Lego Dimensions
  10. Star Wars Battlefront

10 بازی پر فروش این هفته انگلستان مشخص شد