بازی اساینز کرید ادیسه Assassin’s Creed Odyssey

بازی اساینز کرید ادیسه Assassin’s Creed Odyssey

بازی اساینز کرید ادیسه Assassin’s Creed Odyssey

کیش یک آدم‌کش ادیسه (Assassin’s Creed Odyssey) یک بازی ویدئویی در سبک نقش‌آفرینی اکشن Action RPG است که توسط یوبی‌سافت کانادا توسعه یافته‌است و بوسیلهٔ یوبی‌سافت منتشر خواهد شد. این هفتمین نسخهٔ اصلی در مجموعه بازی‌های کیش یک آدم‌کش به‌شمار می‌رود و پس از کیش یک آدم‌کش ریشه‌هامنتشر خواهد شد.

به نظر میرسد این بار در بازی اساسین کریدز ادیسه یوبی سافت مشکلات نسخه ای تمیز و بدون باگ عرضه خواهد کرد و انرژی تازه به مجموعه بازی کیش آدم کش خواهد بخشید.

داستان بازی در طول جنگ پلوپونز در یونان باستان جریان خواهد داشت؛ و بازیکن در ابتدا قادر است از بین دو شخصیت که یکی مؤنث (کاساندرا) و دیگری مذکر (الکسیوس) است یکی را انتخاب کرده و با او بازی را به اتمام برساند که این میتواند توجه گیمر های دختر را به خود جلب نماید.

درباره جنگ پلوپونز چه میدانیم؟

جنگ پلوپونز یا جنگ پلوپونزوس، به مجموعه جنگ‌های تاریخی و مهمی اطلاق می‌شود که در فاصلهٔ سال‌های ۴۳۱ تا ۴۰۴ قبل ازمیلاد میان اسپارت و آتن ادامه داشت و به تخریب آتن و انحطاط تمدن آن منتهی گردید. البته جنگ این دو گروه یونانی با یکدیگر، محدود به خاک یونان نشد. بلکه به تمام صفحات یونانی نشین آن روزگار، یعنی از سواحل آسیای صغیر و تراکیه گرفته تا قبرس و ایتالیا و … سرایت کرد و در سرتاسر شهرهای یونانی، مردم به دو بخش تقسیم شدند و در سلسله جنگ‌هایی دامنه دار چنان به جان یکدیگر افتادند که تاریخ کمتر نظائر آن را نشان می‌دهد.

چگونه بازی اساسینک کریدز ادیسه را بخریم؟

برخلاف نسخه قبلی اساسینز ، کیش یک آدم‌کش ادیسه اهمیت بیشتری به عناصر نقش‌آفرینی داده شده‌است؛ و بازی حاوی انتخاب دیالوگ در هنگام گفتگو و بازی دارای شاخه‌های مرحله و پایان‌های چندگانه می‌باشد؛ در واقع حال بعضی اوقات حال و هوای بازی های The Elder Scrolls را دارد و بازیکن می‌تواند انتخاب کند از بین دو شخصیت اصلی که کدام را کنترل خواهد کرد که با نام‌های کاساندرا و الکسیوس در بازی حضور دارند؛ و بازیکن می‌تواند بین دو شخصیت قابل انتخاب بازی رابطه برقرار کند بدون در نظر گرفتن بازیکنی که در ابتدا انتخاب کرده‌است؛ و روایت زمان حال نیز در مورد لیلا حسن خواهد بود که در بازی کیش یک آدم‌کش ریشه‌ها وجود داشت.

با توجه به وضعیت قیمت ارز توصیه میکنیم اکانت ظرفیت کامل بازی اساسین کریدز ادیسه را خریداری کنید. با این کار می توانید بازی را با یک کاربر دیگر تقسیم کنید و در صورتی که بازی را تمام کردید و دیگر حوصله تان سر رفت یا خواستید بازی جدیدی بخرید اکانت بازی را به فرد دیگری واگذار کنید.