کیبورد SwiftKey در آخرین بروزرسانی به حالت Incognito مجهز شد

کیبورد SwiftKey در آخرین بروزرسانی به حالت Incognito مجهز شد

یکی از بهترین ویژگی های کیبورد SwiftKey این است که عادت های شما هنگام تایپ کردن را زیر نظر می گیرد و به مرور زمان، عملکرد خود را بر اساس آن بهینه می کند.

وجود این قابلیت بدون تردید تجربه کاربری شما را بهتر می کند، برای مثال SwiftKey هنگام پیشنهاد کردن واژه های بعدی به شما، قادر است حدس بزند بیشتر از چه واژه هایی امکان دارد استفاده کنید.

اما همین ویژگی از طرف دیگر می تواند به نگرانی در مورد حریم خصوصی کاربر منجر گردد. SwiftKey البته بارها تاکید کرده این کیبورد اطلاعات حساس کاربر را ذخیره نمی کند، مثلاً حتی اعداد چند رقمی که احتمال دارد شماره حساب بانکی یا کارت اعتباری باشند، در حافظه ی کیبورد ثبت نخواهند شد.

اگر باز هم این موضوع نگرانی شما را رفع نمی کند، باید بدانید سازنده در بروزرسانی جدید، حالت موسوم به Incognito را به کیبورد اضافه کرده است.

حالت Incognito در حقیقت عملکردی مشابه همین گزینه در مرورگر کروم دارد و در صورت فعال کردن آن، کیبورد زیر نظر گرفتن و ثبت کلمات تایپ شده توسط کاربر را متوقف خواهد کرد.

این قابلیت پیشتر هم در نسخه بتای کیبورد SwiftKey مشاهده شده بود و حالا با اضافه شدنش به نسخه اصلی، قادر هستید هنگام وارد کردن اطلاعات حساس با فعال کردن حالت Incognito در مورد عدم ثبت اطلاعات شخصی خود اطمینان حاصل نمایید.

در صورتی که شما هم SwiftKey را مورد استفاده قرار می دهید، پیشنهاد می کنیم برای بهره مند شدن از آخرین تغییرات، با مراجعه به فروشگاه نرم افزاری گوگل اپلیکیشن کیبورد را به آخرین نسخه بروزرسانی نمایید.

The post appeared first on .

کیبورد SwiftKey در آخرین بروزرسانی به حالت Incognito مجهز شد

دانلود تلگرام