سامسونگ رابط کاربری نوت 7 را به نوت 5 می آورد

سامسونگ رابط کاربری نوت 7 را به نوت 5 می آورد

بعد از اتفاقات و حواشی که برای فبلت گلکسی نوت 7 رخ داد، تولید این موبایل قدرتمند متوقف شد و امکانات و توانایی های آن عملاً به تاریخ پیوستند.

اما حالا به نظر می رسد حداقل رابط کاربری اختصاصی این موبایل که Grace نام دارد و جهت تغییر و بهینه سازی تاچ ویز طراحی شده، با به روز رسانی جدید گلکسی نوت 5 دوباره از نو متولد خواهد شد.

سامسونگ در سکوت خبری آپدیت جدیدی را برای موبایل های مذکور در کشور کره جنوبی ارائه کرده که رابط کاربری Grace را در اختیار کاربران قرار می دهد.

به روز رسانی اخیر توسط یکی از کاربران وب سایت XDA Developers رویت شده و قابلیت های متعددی مانند Ultra Power Saving و فیلتر نور تصاویر آبی را در کنار رفع چند مورد باگ، برای گلکسی نوت 5 به ارمغان می آورد.

در حال حاضر هیچ خبر یا اطلاعی مبنی بر انتشار بین المللی این آپدیت برای سایر دیوایس های نوت 5 سامسونگ در سراسر جهان در دست نیست و حتی به طور کلی امکان آن نیز تایید نشده است.

اما همانطور که می دانید، کره ای ها تصمیم دارند در آینده نزدیک اندروید 7.0 را برای نوت 5 عرضه کنند و انتشار رابط کاربری Grace ضمن آپدیت سیستم عامل محتمل به نظر می رسد. هرچند هنوز تاریخ رسمی این به روز رسانی نیز مشخص نیست.

The post appeared first on .

سامسونگ رابط کاربری نوت 7 را به نوت 5 می آورد