اپلیکیشن Google Photos با ویژگی هایی جدید به روز رسانی شد

اپلیکیشن Google Photos با ویژگی هایی جدید به روز رسانی شد

با این که کمتر از یک هفته از آخرین به روز رسانی اپلیکیشن Google Photos می گذرد اما حالا گوگل اعلام کرده که یک به روز رسانی دیگر برای آن منتشر کرده است. این به روز رسانی قابلیت های تازه ای را در قسمت ویرایش برای دوستداران این بخش به ارمغان می آورد.

گوگل امروز علاوه بر انتشار اپلیکیشن PhotoScan برای پلتفرم های iOS و اندروید، به اپلیکیشن Photos در هر دو سیستم عامل نیز ویژگی های جدید و مفیدی اضافه کرده است.

با استفاده از تنظیمات پیشرفته جدید بخش Light و Color، هم اکنون کاربران قادر هستند تا به خوبی مواردی چون سایه، روشنایی و میزان گرمی تصاویر خود را به صورت دقیق تنظیم نمایند. همچنین با استفاده از ویژگی Deep Blue می توان به تصاویر دریا و آسمان که رنگ غالب آن ها آبی است به سادگی هرچه تمام تر جلا داد.

جدیدترین به روز رسانی منتشر شده برای اپلیکیشن Google Photos، دوازده پوسته ی جدید را به این ابزار اضافه می کند. به گفته ی گوگل این پوسته های جدید توسط یک هوش مصنوعی مبتنی بر یادگیری ماشینی روی تصاویر اعمال خواهند شد و می توانند المان های تصاویر گوناگون را کامل کنند.

اما یکی دیگر از تغییرات آخرین به روز رسانی گوگل فوتوز، ارتقای قابلیت Auto Enhance است. حالا می توانید به راحتی عکس مورد نظر خود را باز کرده، برای شروع ویرایش روی آیکن مداد کلیک و سپس گزینه ی Auto را انتخاب نمایید.

به محض استفاده از این ویژگی، المان هایی از قبیل اکسپوژر و اشباع رنگی به طور خودکار تنظیم می شوند که تا پیش از این تنها با استفاده از اپلیکیشن های ویرایشگر حرفه ای ممکن بود. انتشار این به روز رسانی از همین امروز برای iOS و اندروید آغاز شده، اما احتمالا باید اندکی صبر کنید که آپدیت مورد بحث به گجت هوشمند شما برسد.

The post appeared first on .

اپلیکیشن Google Photos با ویژگی هایی جدید به روز رسانی شد