همه چیز درباره Tom Clancy’s The Division 2

بازی The Division اولین بار توسط یوبی سافت برای کنسول های نسل هشتمی منتشر شد، در زمان انتشار این بازی هنوز تعداد بازی های نسل هشتمی عرضه شده در بازار کم و محدود بودند از این رو این بازی علیرغم باگ های فراوان توانست فروش بالایی کسب کند و توجه گیمرها را به خود جلب نماید.

بازی The Division 2 همانند نسخه قبلی خود یک بازی مولتی پلیر نقش آفرینی با درون مایه تیر اندازی و شوتر در یک سنریو آخرالزمانی است. داستان بازی ۷ ماه پس از اتمام داستان نسخه قبلی بازی روی خواهد داد.

تیم توسعه این بازی در شرکت Ubisoft وعده داده اند که دو مشکل اساسی این بازی را در نسخه جدید حل ممند.

۱. بازی هنگام عرضه با کمترین باگ ممکن عرضه شود

۲. محتوایی زیادی برای سرگرم کردن گیمر ها ایجاد شود.

پلتفرم ها: با توجه اطلاعات منتشر شده در e3 2018 همانند نسخه قبلی این بازی برای پلتفرم های ویندوز، یلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

قیمت بازی: نسخه استاندارد بازی با قیمت ۶۰ دلار عرضه خواهد شد. علاوه بر این نسخه Gold با قیمت ۹۹.۹۹ دلار و نسخه Ultimate با قیمت ۱۱۹.۹۹ دلار عرضه خواهند شد.

تاریخ عرضه: ۲۴ اسفند ۹۷

Year One Pass چیست؟
بازی ۲ The Division می آید که بماند و قرار است برای آن مراحل و قسمت های جدید عرضه شود. در سال اول قرار است با شروع فصل های تابستان، پاییز و زمستان به صورت رایگان قسمت های جدید بازی منتشر شوند. اما اگر Year 1 Pass که ۳۹.۹۹ دلار قیمت دارد خریداری کنید می توانید هفت روز زودتر از سایر کاربران به این قسمت ها دسترسی داشته باشید و زودتر از دیگران کاراکتر خود را در بازی تقویت کنید.

چگونه بازی دیویژن ۲ را با قیمتی مناسب خریداری کنم؟
با توجه به آنلاین بودن بازی در آینده نیاز به خرید Dlc برای این بازی خواهید داشت برای همین اگر از گیمر های حرفه ای هستید و میخواهید زودتر از همه جایگاه خود را در این بازی بالا ببرید خرید نسخه دیجیتال این بازی از طریق گیفت کارت به صرفه تر خواهد بود.

البته اگر کمی صبر کنید میتوانید نسخه ریحن ۲ بازی را بعد از یک ماه با قیمت مناسبی خریداری کنید اما مشکل این است که برای خرید دی ال سی باید یک اکانت ریحن ۲ بسازید و به پوند انگلستان گیفت کارت ها

همه چیز درباره Tom Clancy’s The Division 2

همه چیز درباره Tom Clancy’s The Division 2