معرفی بازی Assassin’s Creed: Valhalla برای PS5

بازی Assassin’s Creed: Valhalla

Eivor وایکینگی که از کودکی جنگجویی بدون هیچ‌گونه ترسی بوده است، قبیله خود را از میان سرمای بی‌رحم نروژ به سمت فتح زمین‌‌های کشاورزی پربار و سرسبز انگلستان هدایت می‌کند. زمین‌‌های کشاورزی را بیابید و آن‌ها را فتح کنید تا در بهشت برین، والهالا، جایگاهی برای خود بدست بیاورید. در این بازی انگلستان سرزمینی عاری از یکپارچگی و مملو از پادشاهان نالایق است. در پشت این آشوب که انگلستان را فرا گرفته است، زمینی غنی و حاصل خیز قرار دارد که منتظر است توسط جنگجویی جدید و برجسته فتح شود. بازی Assassin’s Creed: Valhalla توسط کمپانی Ubisoft Montreal تولید شده و Ubisoft آن‌ را عرضه خواهد کرد. بازی در سال 873 میلادی صورت می‌گیرد.

Eivor شخصیت اصلی این بازی است که با اختلافات و نزاع میان دو گروه Brothers of Assassins و Templar Order دچار آشفتگی می‌شود. بازی در سبک جهان باز است و حول محور تعداد زیادی ماموریت‌‌های اصلی و فرعی گوناگون بنا شده است. بازیکن قادر است جنسیت، نقاشی‌‌های بدن، لباس‌‌ها و سلاح‌‌های Eivor  را به سلیقه خود انتخاب کند. این بدان معنی‌ست که شما می‌توانید نقش Eivor را در دو حالت مرد و زن بازی کنید. قابلیت‌‌های جدید مانند استفاده از دو سلاح به صورت هم زمان و سلاح‌‌های جدید و متنوع نیز به این بازی اضافه شده‌اند. حیوان همراه شما یک زاغ با نام Synin خواهد بود که محوطه‌‌های اطراف را زیر نظر داشته و مکان دشمنان شما را تشخیص دهد.

Assassin’s Creed: Valhalla در ماه نوامبر سال 2020 روانه بازار می‌شود. کنسول‌‌های Xbox سری X، Xbox One ،PS5 و PS4 و PC پذیرای این بازی از سری بازی‌‌های Assassin’s Creed خواهند بود.