بازگشت به میدان های جنگ جهانی دوم در بازی Battlefield V

بازگشت به میدان های جنگ جهانی دوم در بازی Battlefield V

بازگشت به میدان های جنگ جهانی دوم در بازی Battlefield V

همه چیز درباره بازی Battlefield V

به عنوان کسی که سال های زیادی را به نبرد در سری بازی های Battlefield پرداخته است و توانسته جایگاه بالایی در سطح کشوری در این زمینه داشته باشد همواره خبر انتشار نسخه جدید از بازی بتلفیلد حسی دو گانه در من ایجاد می کرده است. آیا این نسخه انتظاراتمان را برآورده می کنند یا EA قصد خراب کردن بهترین بازی خود را دارد.

روز ۲۳ ماه می رسید و EA اولین ویدیو از این بازی را منتشر کرد، اگرچه برای یک طرفدار این سری خرید بازی بلتفلید ۵ یک تکلیف عادی است اما همچنان سطح آدرنالین بالا بود.

در بازی Battlefield V دوباره شاهد توجه به جنگ های حهانی هستیم و مبارزات در چارچوب جنگ های هزاره سوم صورت نمیگیرد. شاید سوژه بازی تکراری باشد اما سازندگان بازی با توجه به عناصر محتوایی و نیز فناوری های پیشرفته ساخت بازی سعی کرده اند روایت متفاوتی را ارائه کنند اول از همه اینکه موتور گرافیکی Frostbite پیشرفت قابل توجهی داشته است اما مهمترین تفاوت در قابلیت ساخت و ساز و تخریب است. تخریب ساختمان ها و محیط به سطح پیشرفته تری رسیده است و بازیکنان نیز قابلیت سنگر سازی دارند و میتوانند در نقاطی خاص از نقشه بازی ساختمان هایی ایجاد کنند.

نکته دیگر قابلیت شخصی سازی اسلحه ها و بازیکنان است و در طول مدت بازی هر کاراکتر به یک شخصیت تقریبا منحصر به فرد دست پیدا می کند. لازم به ذکر است که آیتم های شخصی سازی نیز فقط از طریق تکمیل مراحل و نبردها قابل کسب هستند.

در مورد میدان های نبرد هم باید گفت که تاکنون نبرد در نروژ، یونان ، هلند و صحرای شمال آفریقا قطعی شده است.