شایعه: آیفون 7 پلاس دارای دوربین اصلی دوگانه خواهد بود

شایعه: آیفون 7 پلاس دارای دوربین اصلی دوگانه خواهد بود

هنوز مدت زیادی تا زمان معرفی و عرضه نسل بعدی آیفون های اپل باقی مانده اما فعالان زمینه انتشار اطلاعات بیکار ننشسته اند و از همین حالا به صورت قطره چکانی در حال آغاز گمانه زنی ها درباره این دستگاه ها هستند. بعضی از این موارد منطقی تر بوده و قابل درک هستند اما تعدادی از شایعات هم وجود دارند که باعث تعجب شده و پیش فرض های اولیه درباره محصولات بعدی اپل را زیر سوال می برند. یکی از این شایعات استفاده از دوربین دوگانه در آیفون 7 پلاس است.

آن طور که وب سایت MacRumors گزارش داده، دقیقا مشابه سایر شرکت هایی که از ستاپ دوگانه برای دوربین های دستگاه های خود استفاده می کنند، دوربین های Dual اپل نیز با هدف ایجاد تصاویر سه بعدی نبوده و با کمک یکدیگر یک تصویر با کیفیت بالا ایجاد خواهند کرد. البته در گزارش این وب سایت آمده است که اپل در حال کار بر روی دو نسخه متفاوت آیفون است که یکی از آنها دارای دوربین های دوگانه بوده و دیگری مانند گذشته تنها یک دوربین دارد و در نتیجه می توان گفت خود اپل هم هنوز تصمیم نهایی خود را درباره چگونگی به کار گیری دوربین ها نگرفته است. هر چند به نظر نمی رسد اپل بخواهد به جز آیفون 7 و آیفون 7 پلاس، یک گزینه دیگر را هم به رده تلفن های پرچم دار خود اضافه کرده و هر دو مدل 7 پلاس را روانه بازار کند. البته اگر اپل تصمیم به چنین کاری هم بگیرد می تواند با افزایش قابل توجه قیمت دستگاه های دارای دو دوربین خریدن آنها را به بخش خاصی از کاربران اختصاص دهد که مشکلی با پرداخت قیمت های بالا برای خرید گوشی های این شرکت ندارند.

اگر جزو طرفداران اپل باشید و اخبار مربوط به محصولات آن را دنبال کنید می دانید در سال 2014 صحبت هایی درباره تلاش این شرکت برای ساخت محصولاتی با دو دوربین شنیده می شد و همین امسال هم آنها یک کمپانی متخصص در زمینه سیستم های چند دوربینه را خریداری کرد که نشان دهنده اهمیت موضوع برای اپل هستند. هنوز نمی توان استناد زیادی به این اخبار داشت اما مطمئنا در روزها و هفته های آینده خبرهای بیشتری درباره پرچم داران بعدی اپل خواهیم شنید.

دانلود فیلم جدید

آگهی استخدام