انتشار تصویر نهایی احتمالی HTC 10 همزمان با مشخص شدن زمان معرفی

انتشار تصویر نهایی احتمالی HTC 10 همزمان با مشخص شدن زمان معرفی

پس از فروکش کردن حرف و حدیث ها و اظهار نظرات متعدد درباره تلفن های هوشمند کمپانی های سامسونگ و ال جی، حالا نوبت به سایر شرکت هاست تا با استفاده از فضای تبلیغاتی به وجود آمده بازاری برای دستگاه های خود پیدا کنند و کاربران را بیش از پیش به خرید آنها تشویق نمایند. دو تلفن هوشمندی که در روزهای اخیر بیشترین توجهات را به خود جلب کرده اند هواوی P9 و HTC 10 هستند که درباره هر دوی آنها اطلاعاتی اندک و تصاویری جزئی منتشر شده و حالا نوبت پرچم دار HTC است تا با یک تصویر ظاهرا نهایی شده در رسانه ها خودنمایی کند.

تصویری که مشاهده می کنید طبق معمول سال های اخیر توسط حساب کاربری evleaks@ منتشر شده و در آن آخرین جزئیات از طراحی گوشی هوشمند رده بالای بعدی HTC را مشاهده می کنید. با وجود حفظ زبان طراحی این شرکت، تفاوت های مشخصی در ظاهر HTC 10 با سایر گوشی های پرچم دار کمپانی تایوانی مشاهده می شود. اطراف بدنه فلزی در بخش پشتی دستگاه شاهد برش های ظریفی است که ظاهر HTC 10 را نسبت به سایر گوشی های تمام فلزی بازار متمایز می کند و البته ظاهر بسیار ساده دوربین آن می تواند برای برخی از کاربران نکته ای منفی به حساب آید. همچنین طبق پیش بینی ها لوگوی HTC از نمای جلوی دستگاه نیز حذف شده و کلید فیزیکی موجود به احتمال زیاد دارای سنسور اثر انگشت دستگاه نیز می باشد. به علاوه به نظر می رسد در این تلفن هوشمند نیز از پورت USB-C استفاده شده و البته خبری هم از BoomSound و صدای تولید شده اختصاصی این شرکت در گوشی های خود نیست. به غیر از این موارد نکته خاص دیگری درباره طراحی HTC 10 به چشم نمی خورد و همه چیز در کمال سادگی در نظر گرفته شده.

از نظر سخت افزاری بر اساس شایعاتی که تا به حال منتشر شده، HTC 10 دارای یک نمایشگر 5.2 اینچی QHD، دوربین 12 مگاپیکسلی و 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی است و البته درباره سایر جزئیات سخت افزاری دستگاه اطلاعاتی منتشر نشده. مورد بعدی درباره پرچم دار بعدی HTC نیز زمان معرفی آن است که به گفته همین حساب کاربری 19 آوریل (31 فروردین) در نظر گرفته شده است. به این ترتیب در تقریبا یک ماه و نیم باقی مانده تا این تاریخ می توانیم در انتظار انتشار جزئیات بیشتری از این گوشی باشیم.

باشگاه خبری ورزشی

میهن دانلود