سرویس های پلی‌استیشن ۴

سرویس های پلی‌استیشن ۴

 

با خرید پلی‌استیشن ۴ به‌راحتی از همان ابتدا قادر خواهید بود که تمامی بازی‌های خریداری‌شده را اجرا کنید؛ با‌این‌حال اگر علاقه دارید که طعم بخش آنلاین بازی‌ها را نیز بچشید، باید خود را برای هزینه‌‌ای دیگر آماده سازید.

 پلی‌استیشن ۴

پلی‌استیشن ۴

بازی‌های امروزی تمرکز زیادی روی بخش آنلاین دارند. به‌واسطه بخش آنلاین، بازیکنان می‌توانند از سراسر دنیا در روبروی یکدیگر قرار گیرند و به مبارزه با هم بپردازند. چنین موردی لذت بازی‌ها را دوچندان می‌کند. اما اگر دوست دارید تا از این لذت بهره‌مند شوید، باید اقدام به خرید اشتراک ماهانه یا سالانه‌‌ سرویس پلی‌استیشن پلاس (PlayStation Plus) کنید.

در نگاه اول شاید پرداخت چنین هزینه‌ای اضافی به‌نظر برسد؛ اما اگر قصد تجربه بخش آنلاین را دارید، چاره‌ای جز پرداخت این هزینه ندارید.

با پرداخت مبلغ مشخص‌شده و خرید اشتراک، افزون‌بر‌اینکه امکان انجام بازی‌های آنلاین برایتان فراهم می‌شود، به‌صورت ماهانه نیز می‌توانید چند بازی مشخص‌شده را به‌صورت رایگان دریافت کنید؛ همچنین برای خرید بازی‌ها تخفیف‌های ویژه‌ای به شما اختصاص داده خواهد شد.

باتوجه به اینکه در ایران دسترسی به حساب‌های بانکی جهانی مسدود است، کاربران نمی‌توانند به‌صورت مستقیم اقدام به خریداری این اشتراک کنند؛ بااین‌حال جای نگرانی نیست زیرا در فروشگاه‌های فیزیکی و آنلاین‌ به‌وفور می‌توانید کارت‌های اشتراک پلی‌استیشن پلاس را پیدا کنید.