معرفی بازی Atomic Heart برای ps5

بازیAtomic Heart

Atomic Heart

 

بازی تایید شده بعدی Atomic Heart است. بیایید کمی با این کابوس جهان آینده شوروی آشنا شویم. هیچ کس حتی اسم این بازی را تا قبل از انتشار تریلر عجیب و غریب و غافلگیرکننده آن در سال 2018 نشنیده بود و این عنوان هم اکنون یکی از مورد انتظارترین بازی‌ها برای انتشار به همراه کنسول PS5 محسوب می‌شود.

منابعی که این بازی از آن‌ها الهام گرفته است متعدد هستند. شما می‌توانید روح دمیده شده برخی بازی‌ها مانند Metro، BioShock، Nier: Automata و Stalker را در این بازی مشاهده کنید. جهان علمی-تخیلی این بازی برگرفته از تجربه سازنده‌های بازی است که برخی از آن‌ها در روسیه متولد و بزرگ شده‌اند. اما پس از مخلوط کردن تمامی موارد بالا، چه نتیجه‌ای حاصل می‌شود؟ داستان این بازی تقریبا شبیه قسمتی از Black Mirror است با این تفاوت که زمان بازی در بازه‌ای میان سال 1930 تا 1960 قرار دارد. در این جهان شوروی سابق هنوز وجود دارد اما انقلابی در تکنولوژی رخ داده است و ربات‌ها، اینترنت و هولوگرام‌ها در آن زمان اختراع شده‌اند.تمامی این موارد زیر پرچم کمونیسم قرار دارند و درحال مقابله با ایمپریالیسم جهان غرب هستند. در ابتدا متوجه می‌شوید که ربات‌ها به صورت عمده برای کمک به کشاورزی، دفاع در برابر دشمنان و انجام دادن کار‌‌های خانه تولید شده بودند تا اینکه دست به شورش و طغیان زده‌اند. ربات‌ها از کنترل خارج شده‌اند، موجودات مرده راه می‌روند و تله‌‌های متعددی برای به دام انداختن شما کار گذاشته شده. شما یک مامور ویژه KGB هستید که باید به این هرج و مرج خاتمه دهید و منبع اصلی این آشوب را پیدا کنید.

این بازی از دید اول شخص است و شامل مبارزات میان ربات‌ها توسط سلاح‌‌های گرم و سرد است. همچنین کمبود گلوله در این بازی نشان می‌دهد که می‌بایست گاهی اوقات بدون سر و صدا از برخی مکان‌ها عبور کنید. در این میان داستان عاشقانه‌ای نیز وجود خواهد داشت اما نمی‌دانیم قرار است چه مقدار از بازی را تحت تاثیر خود قرار دهد. این بازی طی پیشروی در داستان عجیب‌تر و شگفت انگیز‌تر خواهد شد. می‌توان گفت Mundfish هنگام ارائه محصولات خود واقعا خودی نشان می‌دهد!