معرفی بازی Spider-Man: Miles Morales برای ps5

بازیSpider-Man: Miles Morales

Spider-Man: Miles Morales

بازی Spider-Man در راه است. با به دوش کشیدن لقب «بازی نسل بعد» توقعات نسبت به این بازی بسیار بالا است. هواداران بازی  Spider-Man سال 2018 مطمئنا به این بازی به‌عنوان گوشه‌گیر شدن بازی مورد علاقه خود نگاه می‌کنند. با این حال طرفداران فیلم Spider-Man: Into The Spider-Verse که Miles Morales نام شخصیت اصلی آن بود با اشتیاق زیادی در انتظار این بازی هستند. آن‌ها اکنون این فرصت را دارند تا شخصیت مورد علاقه خود را در لباس مرد عنکبوتی ببینند و به همراه وی بازی جدید Spider-Man را تجربه کنند.

با توجه به کیفیت 4K و گیم پلی بدون مشکل 60 فریم بر ثانیه، این بازی هم اکنون یکی از پرچمداران بازی‌‌های کنسول PS5 محسوب می‌شود. این بازی توسط کمپانی Insomniac Games ساخته شده و اسپین اف Spider-Man سال 2018 است. Miles Morales یکی از شخصیت‌‌های جدید مارول، یک نوجوان آفریقایی-لاتینی است که توسط عنکبوتی آلوده به مواد رادیو اکتیو نیش زده می‌شود و قدرت‌‌هایی مانند تار تنیدن و بالا رفتن از دیوار ساختمان‌ها را بدست می‌آورد. این بازی در تعطیلات کریسمس سال 2020 و تقریبا به همراه عرضه کنسول PS5 به بازار عرضه خواهد شد.

اینکه این اتفاق به صورت هم‌زمان رخ خواهد داد یا نه در هاله‌ای از ابهام است. هم اکنون خبری از عرضه این بازی برای کنسول PS4 به گوش نمی‌رسد. کمپانی سونی کماکان نسبت به انحصاری بودن بازی‌‌های کنسول نسل بعد خود مصمم است و بر این موضوع تاکید دارد. با این وجود هر لحظه انتظار می‌رود تا سورپرایز‌هایی در راه باشد. این بازی یک بازی مهم احساسی و تجربه ای برای گسترش جهان مرد عنکبوتی شرکت مارول است.