بازی PS5 راکستار و استخدام نیروی جدید برای ساخت عنوان جهان باز

بازی PS5 راکستار و استخدام نیروی جدید برای ساخت عنوان جهان باز

بازی PS5 راکستار یکی از مهم ترین موضوعات کنونی دنیای بازی های ویدیویی است که در پی انتشار فهرست شغلی تازه این کمپانی بار دیگر به سرخط شایعات تبدیل شده است.

مدت هاست شایعاتی مطرح شده که Rockstar Games سازنده مجموعه Grand Theft Auto، بر روی نسخه جدید این سری با نام Grand Theft Auto VI کار می کند که مشخصا برای کنسول های نسل بعدی (پلی استیشن ۵ و ایکس باکس اسکارلت) به بازار عرضه خواهد شد. با این حال، طبق شواهد تیم سازنده فعالیت اولیه خود را برای ساخت این بازی شروع کرده است.

بازی PS5

بازی PS5

طبق آخرین اخبار بازی ها، راک استار گیمز فهرست تازه ای برای استخدام تهیه و منتشر کرده که طبق آن، آنها به دنبال یک برنامه نویس برای سیستم انیمیشن درون بازی هستند.

توسعه سیستم های انیمیشنی پیشرفته برای یک بازی جهان باز و کاراکتر محور جز هدف های اصلی شرکت راک استار گیمز مشخص شده است. برای همین این شرکت به دنبال افرادی است تا با توانایی های خود به آنها کمک کند که مرزهای انیمیشن کاراکتر را به کنسول های جدید و نسل بعدی منتقل کنند.

چه زمانی می توان انتظار عرضه بازی PS5 راکستار را داشت؟

کنسول های نسل بعد یا به عبارتی دیگر پلی استیشن ۵ و پروژه اسکارلت هستند که در تعطیلات ۲۰۲۰ به بازار خواهند آمد. در حال حاضر دقیقا مشخص نشده که راک استار روی چه بازی برای آینده تمرکز دارد. همچنین با توجه به عرضه بازی Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۹ و احتمال پورت شدن آن به نسل نهم کنسول های ویدیویی، نمی توان انتظار عرضه بازی جدیدی را در سال ۲۰۲۰ از راکستار داشت.

همچنین علیرغم اینکه با شنیدن اسم بازی جهان باز ذهنمان به سمت GTA 6 سوق پیدا می کند، از نسخه دوم بازی Bully نیز نمی توان غافل شد که چندین سال است مشتاقانه در انتظار شنیدن خبر عرضه آن هستیم. البته احتمال عرضه یک آی پی کاملا جدید نیز چیزی است که هرگز نمی توان آن را رد کرد. با این‌تفاسیر باید صبر کنیم و ببینیم راک استار گیمز در آینده نسخه جدید کدام یک از سری های جهان باز را معرفی می‌کند.

به منظور کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص کنسول‌های نسل آینده می‌توانید به بخش PS5 و یا بخش ایکس‌باکس اسکارلت در خبرنامه گیفت‌گیفت مراجعه فرمایید.